Om oss

GoMentor er Norges største portal for samtaleterapi, coaching og personlig utvikling. Vår visjon er å hjelpe folk å realisere sitt fulle potensial ved å tilby samtaleterapi og coaching på moderne menneskers premisser.

Vi har samlet alle psykologiske-, psykoterapeutiske- og coaching kompetanser på ett sted kjent som 'mentorer' som alle er klare til å hjelpe deg. Vi har gjort det enkelt å finne den riktige hjelp, enten det er for et personlig fremmøte, en online videosamtale eller skriftlige samtaler via GoMentor 24/7.

Vi har hjulpet mer enn

70.000+

Mentorer på GoMentor

700+

Tilgjengelig

24/7

Etablert i

2010

Til stede

i hele verden

Hovedkontor i

København

Landsdekkende og online

Våre mentorer

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Head of Online & Partner

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

SEO/Comm. Assistant

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Silje Røise

Key Account Manager (NO)

silje@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen - GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager (DK)

jonas@gomentor.com

GoMentor - Jamilah Ali

Jamilah Ali

Communication/Support (EN)

jamilah@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Tobias Sebastian Karlsen - GoMentor

Tobias Sebastian Karlsen

Google AdWords Expert (ekstern)

tobias@gomentor.com

Avatar

Lasse Brander

Chief Financial Officer (ekstern)

finance@gomentor.com

Fartash Ali Rezai - GoMentor

Fartash Alirezai

Online Marketing Praktikant

fartash@gomentor.com

Avatar

Michelle Sommer Gaarsmann

Financial Assistant (ekstern)

finance@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.