Om GoMentor - les hva, hvorfor og hvordan - GoMentor

Om oss

GoMentor er Norges største portal for samtaleterapi, coaching og personlig utvikling. Vår visjon er å hjelpe folk å realisere sitt fulle potensial ved å tilby samtaleterapi og coaching på moderne menneskers premisser.

Vi har samlet psykologer, psykoterapeuter og coacher på ett sted under betegnelsen 'mentorer' som alle er klare til å hjelpe deg. Vi har gjort det enkelt å finne den riktige hjelp, enten det er en time med personlig fremmøte, en online videosamtale eller skriftlig terapi og coaching via GoMentor 24/7.

Vi har hjulpet mer enn

70.000+

Mentorer på GoMentor

700+

Tilgjengelig

24/7

Etablert i

2010

Til stede

i hele verden

Hovedkontor i

København

Landsdekkende og online

Våre mentorer

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Silje Røise

Key Account Manager (NO)

silje@gomentor.com

Sarah Nielsen - GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

Online Marketing Assistant (DK)

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Key Account Manager (NO)

michael@gomentor.com

Tuva Spiten - GoMentor

Tuva Spiten

Online Marketing Assistant (NO)

tuva@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Petr Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistant@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Vi samarbeider med



Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.