Om GoMentor - les hva, hvorfor og hvordan - GoMentor

Om oss

GoMentor er Norges største portal for samtaleterapi, coaching og personlig utvikling. Vår visjon er å hjelpe folk å realisere sitt fulle potensial ved å tilby samtaleterapi og coaching på moderne menneskers premisser.

Vi har samlet psykologer, psykoterapeuter og coacher på ett sted under betegnelsen 'mentorer' som alle er klare til å hjelpe deg. Vi har gjort det enkelt å finne den riktige hjelp, enten det er en time med personlig fremmøte, en online videosamtale eller skriftlig terapi og coaching via GoMentor 24/7.

heart

Vi har hjulpet mer enn

90.000+

mentor

Mentorer på GoMentor

600+

clock

Tilgjengelig

24/7

calendar

Etablert i

2010

worldwide

Til stede

i hele verden

pin

Hovedkontor i

København

Landsdekkende og online

map
Våre mentorer

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Louise GoMentor

Louise Ridderstad

Marketing & Support Manager (SE)

louise@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Business Development Director

philip@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Online Assistant (DK)

betina@gomentor.com

GoMentor - Oscar Kuhnle Sekkersten

Oscar Kuhnle Sekkelsten

Business Developer (NO)

oscar@gomentor.com

Marie - GoMentor

Marie Njaa

Online Marketing Assistant (NO)

marie@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Kasper Rasmussen

Google AdWords Expert (external)

kasper@gomentor.com

Redaktionelt team

Redaksjonsansvarlige team i GoMentor strever for å levere nøyaktig, korrekt og brukbar informasjon om mental helse, terapeutiske metoder og velvære for den voksende befolkning. GoMentor samarbeider med flere av de 370 mentorene tilknyttet nettportalen for artikkel skrift. Erfarne psykologer, psykoterapeuter og trenere brenner for å dele ny kunnskap og gode råd med GoMentors brukere. Innholdet i GoMentors artikler er basert på vitenskapelige teorier, statistiske og / eller faglige kunnskaper og erfaring innen de spesifikke feltene. Les mer

Vi samarbeider med



Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.

Denne siden tar i bruk informasjonskapsler for å sikre deg en god brukeropplevelse på hjemmesiden vår. Les mer