Kontakt - telefonisk, e-post, chat - GoMentor

Trenger du hjelp eller ønsker du å bli mentor?

Skriv til oss


Jeg er enig i at GoMentor kan behandle personopplysningene jeg har oppgitt. 

Brukersupport

23 96 19 80

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Mentorsupport

23 96 19 80

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Salg

23 96 19 82

Hverdager mellom 08:00 - 16:00.
Fredag mellom 08:00 - 15:00

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Sarah Nielsen - GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

Online Marketing Assistant (DK)

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Silje Røise

Key Account Manager (NO)

silje@gomentor.com

Tuva Spiten - GoMentor

Tuva Spiten

Online Marketing Assistant (NO)

tuva@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Partner

paul@gomentor.com

GoMentor - Jamilah Ali

Jamilah Ali

Communication/Support (EN)

jamilah@gomentor.com

Avatar

Lasse Brander

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Petr Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Assistant (external)

it-assistant@gomentor.com

Avatar

Michelle Sommer Gaarsmann

Financial Assistant (external)

finance@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.