Trenger du hjelp eller vil du bli mentor? Du kan få tak i oss både via e-post og på telefon.

Skriv til oss

Brukersupport

23 96 19 80

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Mentorsupport

23 96 19 80

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Salg

23 96 19 82

Hverdager mellom 08:00 - 16:00.
Fredag mellom 08:00 - 15:00

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Head of Online & Partner

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Sarah Nielsen

SEO/Comm. Assistant

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen - GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager (DK)

jonas@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

GoMentor - Kristin Rød

Kristin Rød

Support Assistant (NO+EN)

kristin@gomentor.com

Haakon Aagenæs - GoMentor

Haakon Aagenæs

Support Assistant (NO)

haakon@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.