Kontakt - telefonisk, e-post, chat - GoMentor

Trenger du hjelp eller ønsker du å bli mentor?

Skriv til oss


  Jeg er enig i at GoMentor kan behandle personopplysningene jeg har oppgitt. 

Brukersupport

23 96 62 47

Hverdager mellom 09:00 - 15:00. Fredag mellom 09:00 - 14:00

Mentorsupport

23 96 62 47

Hverdager mellom 09:00 - 15:00. Fredag mellom 09:00 - 14:00

Bli mentor

23 96 62 47

Hverdager mellom 09:00 - 15:00.
Fredag mellom 09:00 - 14:00

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Market Manager (DK & NO)

shaista@gomentor.com

Betina Kimma Svendsen - GoMentor

Betina Kimma Svendsen

Digital Marketing Manager

betina@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Peter Zdarsky - GoMentor

Petr Zdarsky

IT Developer

it-assistent@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Support

GoMentor Support

support@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Avatar

Kasper Rasmussen

Google AdWords Expert (external)

kasper@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.