Kontakt - telefonisk, e-post, chat - GoMentor

Trenger du hjelp eller ønsker du å bli mentor?

Skriv til oss


 Jeg er enig i at GoMentor kan behandle personopplysningene jeg har oppgitt. 

Brukersupport

23 96 62 46

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Mentorsupport

23 96 62 47

Hverdager mellom 08:00 - 16:00. Fredag mellom 08:00 - 15:00

Bli mentor

95 00 32 72

Hverdager mellom 08:00 - 16:00.
Fredag mellom 08:00 - 15:00

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Morten Johansen - GoMentor

Morten Dines Johansen

Chief Digital Officer & Partner

morten@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Michael Stenhagen

Michael Stenhagen

Key Account Manager (NO)

michael@gomentor.com

Louise GoMentor

Louise Ridderstad

Marketing & Support Manager (SE)

louise@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Senior Product Advisor (NO)

shaista@gomentor.com

Aurora

Aurora Betten Hansen

Sales Assistant (NO)

aurora@gomentor.com

Marie - GoMentor

Marie Njaa

Online Marketing Assistant (NO)

marie@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support Assistant (NO)

sidra@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

Sarah Nielsen - GoMentor

Sarah Rosenkilde Nielsen

Online Marketing Assistant (DK)

sarah@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Jan Hammer

Jan Hammer

Chief Financial Officer (external)

finance@gomentor.com

Sebastian Ilm

Sebastian Ilm

Online Marketing Assistant (DK)

sebastian@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

CTO & Partner

paul@gomentor.com

Avatar

Hacer Eraslan

Financial Consultant (external)

finance@gomentor.com

Jarl Hagen

Jarl Hagen

Google AdWords Expert (external)

jarl@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.

Denne siden tar i bruk informasjonskapsler for å sikre deg en god brukeropplevelse på hjemmesiden vår. Les mer