Om oss

GoMentor er Norges største portal for samtaleterapi, coaching og personlig utvikling. Vår visjon er å hjelpe folk å realisere sitt fulle potensial ved å tilby samtaleterapi og coaching på moderne menneskers premisser.

Vi har samlet alle psykologiske-, psykoterapeutiske- og coaching kompetanser på ett sted kjent som 'mentorer' som alle er klare til å hjelpe deg. Vi har gjort det enkelt å finne den riktige hjelp, enten det er for et personlig fremmøte, en online videosamtale eller skriftlige samtaler via GoMentor 24/7.

Vi har hjulpet mer enn

70.000+

Mentorer på GoMentor

700+

Tilgjengelig

24/7

Etablert i

2010

Til stede

i hele verden

Hovedkontor i

København

Landsdekkende og online

Team GoMentor

Troels Sletved GoMentor

Troels Sletved

CEO & Partner

troels@gomentor.com

Simon Hermansen GoMentor

Simon Hermansen

Head of Online & Partner

simon@gomentor.com

Mette-Marie D. Andersen GoMentor

Mette-Marie D. Andersen

Comm./Support Manager

mette-marie@gomentor.com

Henrik Bratz GoMentor

Henrik Bratz

Sales Manager

henrik@gomentor.com

Paul Tesar GoMentor

Sarah Nielsen

SEO/Comm. Assistant

sarah@gomentor.com

Shaista Azeem - GoMentor

Shaista Azeem

Communication/Support (NO)

shaista@gomentor.com

Jonas Damsgaard Jensen - GoMentor

Jonas Damsgaard Jensen

Key Account Manager (DK)

jonas@gomentor.com

Paul Tesar - GoMentor

Paul Tesar

IT Architect & Developer

paul@gomentor.com

Sidra Abbas - GoMentor

Sidra Abbas

Support (NO)

sidra@gomentor.com

Philip Switzer Simonsen

Philip Switzer Simonsen

Key Account Manager (DK)

philip@gomentor.com

GoMentor - Jamilah Ali

Jamilah Ali

Communication/Support (EN)

jamilah@gomentor.com

Haakon Aagenæs - GoMentor

Haakon Aagenæs

SEO/Comm. assistant (NO)

haakon@gomentor.com

Betina Svendsen - GoMentor

Betina Svendsen

Support Assistant (DK)

betina@gomentor.com

Hvis du eller en annen person er i fare eller har selvmordstanker, bør du ikke benytte deg av GoMentor. Da kan disse instansene hjelpe deg med øyeblikkelig hjelp.